Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań,
które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie,
podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się
za pomocą pytań ujawnić to,
co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

(Albert Einstein)

O mnie

Witam i bardzo dziękuję za odwiedzenie mojej strony internetowej.

Od kilkunastu lat zajmuję się tematyką szkoleniową w branży motoryzacyjnej. Jeśli poszukujesz specjalistycznego wsparcia szkoleniowo-doradczego w tej właśnie branży, to jesteś we właściwym miejscu.

Mam za sobą kilkunastoletnią praktykę w koncernie motoryzacyjnym Mercedes-Benz Polska, gdzie zajmowałem się przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń dla pracowników punktów dealerskich należących do marki. Posiadam certyfikat trenera handlowego uzyskany w koncernie.

Posiadam również kilkuletnie doświadczenie konsultacyjne i doradcze, które zdobyłem podczas bezpośrednich konsultacji w punktach dealerskich Mercedes-Benz, ChryslerJeepDodge. Poznałem specyfikę pracy importera oraz punktu dealerskiego i potrafię w swoim działaniu łączyć interes obydwu stron.

Ponadto interesuję się i znam najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych w takich dziedzinach jak: komfort, bezpieczeństwo, telematyka, ekologia oraz znam rozwiązania systemowe i procesowe stosowane w biznesie motoryzacyjnym co znacznie uwiarygodnia proces szkoleniowo-doradczy.

Oprócz tego skończyłem naukę praktycznych umiejętności NLP i uzyskałem stopień praktyka NLP oraz mastera NLP.

Chcę, aby po moich szkoleniach i konsultacjach uczestnicy umieli przełożyć zdobyte umiejętności na skuteczne działanie w standardowych i niestandardowych sytuacjach w swojej pracy zawodowej.

Zapraszam do zapoznania się z moim doświadczeniem >>>

Paweł Czapkiński, Trener | Konsultant | Coach, tel. 798 045 072, czapkinski@automotivtraining.pl COPYRIGHTS 2012