Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań,
które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie,
podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się
za pomocą pytań ujawnić to,
co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

(Albert Einstein)

O firmie

Firma AutoMotivTraining zajmuje się usługami szkoleniowo-doradczymi i powstała z myślą o doradcach handlowych, pracownikach biura obsługi Klienta w serwisach i menadżerach pracujących w branży motoryzacyjnej.

Nasze aktywności szkoleniowo-doradcze kierujemy w głównej mierze do wszystkich organizacji zajmujących się sprzedażą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, nowych i używanych, a także obsługą posprzedażną oraz sprzedażą usług serwisowych.

Po co warto z nami pracować?

  • Świadczymy usługi wyspecjalizowane dla branży motoryzacyjnej a trenerzy i konsultanci działający w imieniu AutoMotivTraining pracują cały czas w motoryzacji i są specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki temu wypracowujemy rozwiązania przydatne w branży motoryzacyjnej.
  • Z każdym Klientem pracujemy indywidualnie w oparciu o jego zapotrzebowanie i z wykorzystaniem jego własnego potencjału. Nie przynosimy gotowych rozwiązań lecz wypracowujemy je wspólnie z uwzględnieniem i uszanowaniem jego wiedzy, doświadczenia, możliwości, uwarunkowań, zasobów itp.
  • Szanujemy odrębność, wartości i filozofię obowiązującą w danej organizacji, a wiedzę traktujemy zgodnie z prawami autorskimi i nie przenosimy jej pomiędzy organizacjami.
Paweł Czapkiński, Trener | Konsultant | Coach, tel. 798 045 072, czapkinski@automotivtraining.pl COPYRIGHTS 2012